telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

telenovelas

all about telenovelas
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Regina: Kuhanje me sprošča

Go down 
AvtorSporočilo
klemen
Admin
Admin
klemen


Število prispevkov : 326
Age : 37
Location : Zagorje ob Savi
Registration date : 24/07/2008

Regina: Kuhanje me sprošča Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Regina: Kuhanje me sprošča   Regina: Kuhanje me sprošča EmptySre Okt 21, 2009 9:57 am

Regina: Kuhanje me sprošča Novica-25040-186193-glav

V Reginini kuhinji diši prav po vsem. "Res je, da smo malo mahnjeni na testenine in ostale italijanske dobrote, a tudi vonjave drugih držav ter dežel v naši kuhinji ne manjkajo," je za naš portal spregovorila Regina, ki se najraje sladka s smetano.

Arome v njihovi kuhinji se prilagajajo sezonam. "Poleti je na naših krožnikih vedno kaj bolj lahkega in hladnega, pozimi pa so bolj krepke in zabeljene zadeve, da nas čim manj zebe," se je pošalila.

Sicer je simpatična pevka nora na tartufe. "Sem tartufoman. Od tega okusa se mi kar meša. A na žalost si jih le redko privoščim, poleg tega pa je zelo težko dobiti zares dobre."

Regina kot skrbna mama in žena kuha vsak dan; če ne kosila, pa vsaj večerjo. "Uživam pri kuhi, ker me sprošča in ker je kreativna. Pri tem pa mi pomaga najbolj tašča. Mož je kuharski analfabet in razen jajc na oko ne zmore ničesar," nam je zaupala v smehu in dodala, "Se pa kuhanja loteva sin, a takrat želi biti v kuhinji sam, brez naše pomoči, in moram povedati, da nas je že prijetno presenetil."

Tako kot kuhanje ji tudi peka ne dela nobenega problema. "Svoje povabljence vedno prijetno presenetim s katerim od preizkušenih receptov. Gotovo pa se mojih sladkarij najbolj razveselita prav sin in mož."

Vir: http://www.tocnoto.si/25040-Regina-Kuhanje-me-sprosca
Nazaj na vrh Go down
http://telenovele.mojforum.si
 
Regina: Kuhanje me sprošča
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
telenovelas :: TOčnoTO Teens-
Pojdi na: