telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

telenovelas

all about telenovelas
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Paris Hilton: Nisem samo dekle, ki se zabava

Go down 
AvtorSporočilo
klemen
Admin
Admin
klemen


Število prispevkov : 326
Age : 37
Location : Zagorje ob Savi
Registration date : 24/07/2008

Paris Hilton: Nisem samo dekle, ki se zabava Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Paris Hilton: Nisem samo dekle, ki se zabava   Paris Hilton: Nisem samo dekle, ki se zabava EmptyNed Avg 02, 2009 12:30 am

Paris Hilton: Nisem samo dekle, ki se zabava Novica-23328-167038-glav

Nikoli ni tako slabe volje, da ne bi bila pri volji za nakupovanje. Zvezdnica serije Simple Life je pred kratkim poudarila, kako zelo jo moti dejstvo, da jo imajo vsi le za zabavljačico, v resnici pa je za svoj uspeh trdo garala.

Čisto počitniško razpoložena, oblečeno je imela lahkotno oblekico s Hello Kitty potiskom in obute rdeče čevlje s peto, je vsa nasmejana zapuščala trgovino Kitson.

“Ko sem živela v New Yorku in sem imel le 16 let, so vsi name gledali kot na dekle, ki se zna samo zabavati. V resnici trdo delam za uspeh. Ni vse samo, da tefotografirajo in da obiskuješ zabave.”

Pogosto mora za svojo promocijo prepotovat svet in obiskati različne dežele. “Res je, da živim precej nenavadno življenje, ki ga dobro izkoriščam. Po drugi strani pa sem ustvarila imperij s svojo blagovno znamko, ki sedaj žanje uspeh po svetu,” še pojasnjuje.

Vir: http://www.tocnoto.si/23328-Paris-Hilton-Nisem-samo-dekle-ki-se-zabava
Nazaj na vrh Go down
http://telenovele.mojforum.si
 
Paris Hilton: Nisem samo dekle, ki se zabava
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Paris Hilton predstavila avtobiografijo
» Paris Hilton in Doug Reinhardt spet skupaj!
» NINA MIMADA - Bogato dekle (Kanal A)
» Solterita y a la orden - Samsko dekle (romantica)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
telenovelas :: TOčnoTO Teens-
Pojdi na: