telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

telenovelas

all about telenovelas
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 V kopalnici Michaela Douglasa je plesala step

Go down 
AvtorSporočilo
klemen
Admin
Admin
klemen


Število prispevkov : 326
Age : 37
Location : Zagorje ob Savi
Registration date : 24/07/2008

V kopalnici Michaela Douglasa je plesala step Empty
ObjavljaNaslov sporočila: V kopalnici Michaela Douglasa je plesala step   V kopalnici Michaela Douglasa je plesala step EmptyNed Avg 02, 2009 12:21 am

V kopalnici Michaela Douglasa je plesala step Novica-23124-164790-glav

Michael Douglas je prvič, ko je zagledal Catherine Zeto Jones, dejal, da želi biti oče njenim otrokom. Takoj, ko jo je leta 1998 zagledal na enem filmskem festivalu , je vedel, da mu je usojeno biti z lepotico iz Walesa.

»Takoj je bil zelo direkten in mi rekel, da želi biti oče mojih otrok. In to je bilo to. Vse skupaj sem doživljala kot zelo smešno in šarmantno,« je povedala Catherine.

Lepa igralka in njen 25 let starejši soprog sta se poročila leta 2000, sedaj pa sta starša 3-letnega Dylana in 6-letne Carys.

Catherine je priznala, da je tudi sama takoj vedela, da jo je Michael očaral, saj je na enem izmed njunih prvih zmenkov pristala na to, da mu bo pokazala plesne korake.

»Nenehno sem mu govorila, da znam plesati step, a mi ni verjel. Nekega dne sem se odločila, da mu to tudi dokažem in ker nisem želela uničiti tla, mi je predlagal, da to naredim v kopalnici. Rekla sem mu, da je to čudno in da stepa ne bom plesala v kopalnici. Mislim, kaj bi delal? Sedel na WC školjki in me gledal? No, zaplesala sem mu. Zagotovo sem bila takrat že zaljubljena.«

Vir: http://www.tocnoto.si/23124-V-kopalnici-Michaela-Douglasa-je-plesala-step
Nazaj na vrh Go down
http://telenovele.mojforum.si
 
V kopalnici Michaela Douglasa je plesala step
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
telenovelas :: TOčnoTO Teens-
Pojdi na: